logo full

Вівторок, 18 серпня 2015 17:35

Інвестиційну мапу презентують на Форумі відкритих даних

Інвестиційну мапу земельних ділянок буде презентовано громадськості на Першому обласному форумі відкритих даних, що відбудеться 26 серпня 2015 у великій сесійній залі Херсонської міської ради.

Презентувати Мапу буде Олег Якимчук, директор по зв'язках з органами влади Google Ukraine.

Також під час Форуму обговорюватимуть кращі практики використання відкритих державних даних у поєднанні з цифровими технологіями та активністю громадян Британська Рада в Україні, Програма розвитку ООН в Україні, Американські ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS, Центр політичних студій та аналітики, компанія Google Україна, громада та влада Херсонщини.

До участі у форумі запрошуються представники громадських організацій, ініціативних груп, комунальних підприємств, органів влади, малого та середнього бізнесу, ЗМІ та просто активні громадяни з м. Херсона та Херсонської області. Фонд зможе компенсувати витрати на проїзд учасникам з Херсонської області за умови наявності білетів. 

Для участі - необхідна попередня реєстрація: bit.ly/ks-ODF

Початок о 10:00 по 15:00.

Форум проводиться Херсонським обласним благодійним фондом "Об'єднання" в рамках проекту "Громада: відкрита ініціатива" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та за підтримки Херсонської міської ради.